Kącik modlitwy w łęgowskich klimatach

g.rafi@wp.pl - Tu możesz przesłać tekst prośby o modlitwę w Twojej szczególnej intencji. Twoja intencja  zostanie włączona w Nowennę do Matki Bożej Łęgowskiej, która jest odprawiana w Sanktuarium Pojednania na Mszy św. o godz. 18.00 w każdą środę.

W łączności z tymi, którzy proszą o modlitwę, zapraszamy do modlitwy medytacyjnej: 1) Przy muzyce w łęgowskich klimatach; 2) Przy łęgowskiej Drodze Krzyżowej

1) Muzyka w łęgowskich klimatach

Zapraszamy do medytacji przy dźwiękach muzyki utrzymanej w klimatach łęgowskich ("Kto śpiewa, dwa razy się modli").

1) Wsłuchajmy się w dzwony pojednania i w hejnał, który towarzyszy uroczystemu odsłonięciu Obrazu Matki Bożej Łęgowskiej (kompozycja Piotra Szczypiorskiego; wykonanie: instrumentaliści Cappelli Gedanensis):

2) Hymn ku czci Matki Bożej Łęgowskiej (słowa: ks. Grzegorz Rafiński; muzyka: popularna pieśń włoska; wykonanie: Monika Fedyk-Klimaszewska [sopran], kwartet instrumentalny w składzie: Piotr, Michał, Marcin i Andrzej Szczypiorscy, aranżacja: Piotr Szczypiorski):

3) Hymn ku czci św. Oliwii z Anagni - Gołąbeczki Pokoju (słowa: o. Iwo Roweder [1738]; muzyka na chór: maestro Luigi Brandi [Anagni, 2015]; orkiestracja i aranżacja: maestro Rafał Kłoczko; Cappella Gedanensis; prawykonanie 5.06.2016 w Łęgowie):

4) Offertorium skomponowane przez cystersa, o. Urbana Muellera (wykonanie: Cappella Gedanensis pod dyrekcją maestro Rafała Kłoczko):

5) Schola Mikołajki z Łęgowa: